اتوماسیون

دستور ZRST در PLC دلتا ساخت ایران
06 شهریور 1397
اشتراک گذاری

دستور ZRST در PLC دلتا ایرانی

در اینجا به بهانه معرفی PLC دلتا ایرانی به توضیحاتی در مورد دستور ZRST دلتا می پردازیم .  این سخت افزار ساخت ایران می باشد و به خوبی طیف وسیعی از API های نرم افزار WPLSOFT دلتا را پشتیبانی میکند . 

ارتباط RS485 نمایشگر مدباس و 14SS2 ایرانی
06 شهریور 1397
اشتراک گذاری

ارتباط RS485 بین PLC دلتا ایرانی و Panel مدباس

در مورد پنل های مدباس پی ال سی وان حتما قبلا زیاد توضیح داده ام . قصد داریم توضیح مختصری در مورد عملکرد آن خدمت شما ارائه دهیم . این پنل ها با پروتکل rs485 کار می کنند .

ارتباط بدون سیم logo8 ساخت ایران و کامپیوتر
06 شهریور 1397
اشتراک گذاری

ارتباط wifi بین لوگو 8 ایرانی و کامپیوتر

کابل پروگرم در پی ال سی لوگو 8 ایرانی ، مشابه لوگو 8 زیمنس ، پورت اترنت یا LAN می باشد . یعنی شما براحتی بدون نیاز به کابل خاص ، می توانید با یک کابل LAN ساده برنامه موجود در کامپیوتر را به لوگو 8 ایرانی منتقل کنید و یا اینکه از سخت افزار آپلود کنید .

ارتباط مدباس DTC1000 و نرم افزار اسکادا ix Developer شرکت Beijer
07 شهریور 1397
اشتراک گذاری

ارتباط کنترلر دما دلتا DTC1000 و نرم افزار مانیتورینگ ix Developer

کنترلر دما دلتا از کاربردی ترین سخت افزار و تجهیزات برند Delta در بازار ایران و جهان می باشد . شما براحتی می توانید انواع مختلف ورودی را به این کنترلر داده و آنرا به صورت مدباس کنترل و مانیتور کنید . به دلیل پشتیبانی از استاندارد مدباس ، می توان آنرا به هر نرم افزار اسکادا وصل کرد .

مانیتورینگ LOGO 8 زیمنس
07 شهریور 1397
اشتراک گذاری

مانیتورینگ لوگو 8 زیمنس

در لوگو 8 ، شما پورت ارتباطی که با آن سروکار دارید اترنت یا LAN است . یعنی با استفاده از کارت شبکه کامپیوتر شما برنامه مورد نظر را از نرم افزار LOGO Soft Comfort دانلود و آپلود می کنید . حال سوالی که اینجا پیش میاد این است که چطور می توانیم آنرا به صورت گرافیکی مانیتور کنیم .

تغییر اندازه عکس در نرم افزار ix developer شرکت Biejer
07 شهریور 1397
اشتراک گذاری

تغییر اندازه عکس در ix Developer

در نرم افزار های مانیتورینگ ، امکانات گرافیکی بسیار زیادی در اختیار شما قرار داده می شود که می توانید از آن استفاده کنید . این قابلیت باعث میشه در نهایت پروژه مانیتورینگ شما کاربر پسند تر به نظر بیاد .

پنجره پاپ آپ در نرم افزار اسکادا ix developer
07 شهریور 1397
اشتراک گذاری

پنجره POP UP در نرم افزار مانیتورینگ ix developer

پنجره pop up یا pop up window یکی از رایج ترین امکانات نرم افزاری است که در همه نرم افزار های مانیتورینگ و حتی HMI ها وجود دارد . از این نرم افزار می توان برای کاربرد های مختلف در پروژه استفاده کرد .

پروژه گیربکس کلارک با LOGO 8 زیمنس
09 شهریور 1394
اشتراک گذاری

پروژه گیربکس کلارک

گیربکس کلارک دارای کاربرد های مختلف از جمله جرثقیل ها می باشد . نمونه این پروژه در اسکله شهید رجایی بندر عباس توسط پی ال سی وان انجام شده . کنترلر استفاده شده لوگو 8 زیمنس است .

اتصال سنسور نوری 24 ولت به لوگو 8 ایرانی 220 ولت
09 شهریور 1397
اشتراک گذاری

اتصال سنسور نوری 24 ولت به لوگو 8 ایرانی 220 ولت

روتین ترین سنسور نوری موجود در بازار سنسور 24 ولت DC با خروجی PNP است . زمانیکه سنسور جسم را تشخیص می دهد سیم فرمان به شما 24DC خواهد داد . حال پرسشی که اینجا پیش میاد این است که چطور آنرا به یک لوگو 8 ایرانی با تغذیه 220 ولت وصل کنیم .

توضیحاتی کوتاه در مورد PLC دلتا ایرانی
10 شهریور 1397
اشتراک گذاری

توضیحاتی کوتاه در مورد PLC دلتا ایرانی

در اینجا سه فیلم کوتاه در مورد PLC دلتا ایرانی برای شما دوستان و بزرگواران قرار می دهیم و در مورد پورت پروگرم ، پروتکل RS485 و تغییر وضعیت نرم افزاری صحبت می کنیم .

صفحه1 از2

آمار

عضویت در خبرنامه

آیا می خواهید از مجموعه های آموزشی جدید ما و پروژه های صنعتی مطلع شوید؟ بنابراین در خبرنامه ما مشترک شوید

نگران نباشید ما از اسپم متنفریم!