هوشمند سازی

کنترل حرفه ای اسپلیت با اسمارت فون BMS ارزان
06 شهریور 1397
اشتراک گذاری

کنترل اسپلیت با موبایل

یکی از روش های جدید هوشمند سازی ساختمان ، استفاده از برند های وای فای است . شما با استفاده از این تجهیزات می توانید بدون استفاده از سیم کشی ، تجهیزات خانه خود را از طریق اپلیکیشن روی موبایل کنترل کنید .

کنترل کولور پنجره ای با موبایل BMS ارزان
06 شهریور 1397
اشتراک گذاری

هوشمند کردن کولر پنجره ای

هنوز بخش زیادی از دوستان در منزل شخصی از کولر های پنجره ای استفاده می کنند . برند های مختلفی نیز از آن مثل ال جی و جنرال در ایران استفاده می شود . شاید خیلی از دوستان فکر کنند به دلیل قدیمی بودن ، نمی توان آنرا در سیستم هوشمند سازی کنترل کرد .

کنترل تخصصی رسیور ماهواره با BMS حتی از راه دور بدون ip استاتیک
06 شهریور 1397
اشتراک گذاری

کنترل رسیور ماهواره با موبایل

در خانه های هوشمند ارزان قیمت پیشنهادی ما ، که از سیستم wifi برای ارتباط بین موبایل و مستر استفاده می شود ، وظیفه ارتباط برقرار کردن بین دستگاه ها و موبایل را مستر به عهده دارد . 

آموزش کار با پریز هوشمند Broad Link خانه هوشمند
09 شهریور 1397
اشتراک گذاری

آموزش کار با پریز هوشمند Broad Link خانه هوشمند

پریز هوشمند جزو جذاب ترین تجهیزات خانه هوشمند است . چون آنرا می توان به هر سخت افزاری البته با رعایت آمپر مصرفی وصل کرد . پریز های فوق العاده برند Broad Link دارای 4 خروجی و یا پریز مستقل هستند .

کلید های لمسی خانه هوشمند ارزان
10 شهریور 1397
اشتراک گذاری

کلید های لمسی خانه هوشمند ارزان

کلید های لمسی در واقع ویترین خانه هوشمند شماست . در بدو ورود به حال پذیرایی منزل یا آپارتمان اولین چیزی که به چشم می آید ، کلید های کنار در واحد می باشد . استفاده از کلید های لمسی جلوه بسیار زیبایی به خانه شما می دهد . در سیستم کنترل روشنایی خانه هوشمند آزاکو ، شما می توانید با استفاده از لمس کلید لامپ ها را روشن کنید .

آمار

عضویت در خبرنامه

آیا می خواهید از مجموعه های آموزشی جدید ما و پروژه های صنعتی مطلع شوید؟ بنابراین در خبرنامه ما مشترک شوید

نگران نباشید ما از اسپم متنفریم!