نوشته شده توسط مدیریت سایت
ROOT دسته: پروژه های صنعتی
نمایش از 04 مهر 1393 بازدید: 31704
پرینت

از مهمترین دستگاه های موجود در هر کارخانه یا واحد صنعتی ، دستگاه های بسته بندی می باشد .

پی ال سی وان با سابقه 6 ساله در زمینه برنامه نویسی دستگاه های بسته بندی صنایع مختلف در خدمت شماست تا در این مورد به شما یاری برساند .

بخشی از نیاز دوستان در تماس های تلفنی و ایمیل ها مبنی بر تغییرات در برنامه اولیه می باشد که این امر نیز با تخصص بالا به سهولت امکان پذیر است .

سالها کار در کارخانه های مختلف و شناخت کامل بخش برق و مکانیک دستگاه ها باعث شده که بتوانیم بهترین راه حل با کمترین میزان هزینه را به شما پیشنهاد کنیم .

بنده تغییرات زیادی در سیستم کنترل دستگاه های مختلف انجام داده ام . این در حالیست که در خیلی از این مواقع برنامه اصلی هیچ تغییری نکرده است .

 

پروژه plc بسته بندی , packing plc project , برنامه نویسی دستگاه های بسته بندی , افزایش پهره وری دستگاه ها , افزایش ضریب اطمینان سیستم اتوماسیون صنعتی

توضیح عکس : صفحه تنظیمات پیشرفته یک پروژه عملی در بسته بندی  کارخانه لبنیات

کار با مکانیک ، پنوماتیک و هیدرولیک دستگاه های مختلف در کنار سیستم PLC دستگاه کمک زیادی در بالا بردن بهره وری و راندمان دستگاه خواهد کرد .

بارها به شخصه تجربه کرده ام که به راحتی با تغییر چند پارامتر دستگاه ، در کنار تغییرات جزئی در ساختار مکانیکی آن ، باعث افزایش سرعت تولید و ضریب اطمینان آن شده است .

در صورت تمایل جهت مشاوره می توانید با مدیر سایت پی ال سی وان تماس بگیرید .

علی اکبر محمد شفیع  :   09112754501

موفق باشید .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

آمار سایت

حاضرین در سایت

شما اینجا هستید:   خانه منو اصلیشماره حساب مدیر سایتپروژه های صنعتی